وکیل کیفری در تهران

وکیل کیفری در تهران

حقوق کیفری
بدون دیدگاه

وکلای حقوقی و کیفری وکلای پایه یک دادگستری اند. تنها تفاوت بین دو افراد این است که وکلای حقوقی بعد از اتمام دوران تحصیل و اخذ پروانه وکالت به فعالیت تخصصی در امور حقوقی پرداخته اند. حال آنکه وکلای کیفری زمینه کیفری را برگزیده اند.د در نتیجه هر کدام دارای تخصص و تجربه ای در زمینه کاری خود هستند که در هنگام مراجعه به آنها نباید از آن غافل بود. به عنوان مثال، بهترین وکیل ملکی در تهران دارای تخصص و تجربه ایست که نمیتوان این تخصص و تجربه را از وکیل چک انتظار داشت. 

در این مطلب شرح مختصری از وظایف وکیل کیفری در تهران و همچنین درمورد انواع دعاوی کیفری صحبت خواهد شد . برای آشنایی بیشتر با ما همراه باشید.

 

وکیل کیفری کیست؟

تخصص وکیل کیفری در پیگیری و حل وفصل پرونده های کیفری می باشد. به مجموعه ای از پرونده های خاص قضایی که توسط قوه دادگستری و اکثرا در دادسرا مطرح می شوند و به طبع آن جرمی را کشف و متهمی را  تحت تعقیب قرار میدهد و پس از آن تحقیقات مقدماتی انجام می گردد را دعاوی کیفری می نامند.

برای دریافت مشاوره از وکیل نبوی وکیل پایه یک دادگستری با سابقه در انواع دعاوی کیفری  تهران  با شماره 09216982591 تماس حاصل فرمایید .

از جمله پرونده هایی که در آن شما نیاز دارید تا از مشاوره و وکالت یک وکیل کیفری پایه یک دادگستری با سابقه بهره ببرید اتهامات کیفری مانند  جعل سند ، اختلاس و ترک انفاق، سرقت ،کلاهبرداری ، فروختن مال دیگری و چنین مسائلی را مطرح می کند.

وکیل کیفری به حساس ترین مشکلات جامعه از نظر آزادی فردی و حقوق بزه دیده می پردازد.

آیا شما به دنبال یک وکیل با تجربه در دعاوی کیفری می باشید ؟

وکیل نبوی وکیل کیفری تهران همراه شما در پیگیری و حل انواع پرونده های حقوقی و کیفری  شما در کمترین زمان خواهد بود .

 

ویژگی های یک وکیل کیفری خوب

یک وکیل کیفری خوب در تهران باید تسلط کاملی بر قوانین کیفری در بخش های مختلف از جمله :

 • قوانین مجازات اسلامی
 • قوانین مبارزه با قاچاق
 • قوانین کلاهبرداری های کالا و ارز ها
 • قوانین مبارزه با مواد مخدر

را دارا باشد تا بتواند در موارد مختلف درگیر در دعوی موکل خود نقش راهبردی در حل و فصل پرونده کیفری داشته باشد .

ارزش گذاری یک وکیل کیفری را می توان با بروز بودن اطلاعات وی از آخرین قوانین در جریان کشور سنجید و با انتخاب افراد تحصیل کرده و با تجربه در حل و فصل پرونده های کیفری ، با خیالی آسوده تر روند پیگیری پرونده را دنبال مینمایید و با اطمینان به وکیل کیفری که در حل پرونده ها موفق تر بوده است  میتوانید شرایط دادگاه را با پیگیری اصولی و با برنامه در کمترین زمان ممکن به خاتمه برسانید .

همچنین  یک وکیل کیفری با سابقه حل و فصل دعاوی و آگاهی کامل از روند رسیدگی به امور در مسیر حل پرونده موکلین محترم را یاری مینماید تا در زمانی کمتر و با اقدامات مثمر ثمر نسبت به خاتمه پرونده اقدام گردد .

 

نحوه شناسایی یک وکیل کیفری مناسب

یک وکیل دعاوی کیفری ، با تخصص و دانش خود به همراه تجربه و تبحر در حل پرونده های کیفری میتواند مسیر یک پرونده را تغییر دهد .

مسلط بودن یک وکیل کیفری با تجربه بر روند انجام محاکمه کیفری در دادگاه ها و دادسرا ها و حل وفصل آنها را میتوان از از اولویت های انتخاب یک وکیل کیفری خوب دانست.

وکیل کیفری دارای  تحصیلات دانشگاهی و حوزوی در رشته حقوق و فقه می باشد ، کسب قبولی با نمره بالا در آزمون وکلا  که برای انتخاب یک وکیل از ارزش گذاری  بالایی برخوردار است ، یک وکیل کیفری پس از تجربه دوره کار آموزی ، فعالیتش را در حوزه جزایی و کیفری به عنوان یک وکیل پایه یک دادگستری شروع خواهد کرد.

 

از دیگر ویژگی های وکیل کیفری خوب ، آشنایی با قوانین جزایی مانند : جرایم علیه شخص و اموال، جرایم قاچاق و .
البته باید در نظر داشت امور مربوط به جرایم کیفری از امور ذاتا سخت و آزار دهنده است.در نتیجه داشتن روحیه ای قوی و روانی محکم در این رشته از مزیت ها محسوب می شود. از دیگر مواردی که باعث می شود یک وکیلی کیفری خوب باشد، موارد زیر هستند:

مدیریت زمان

یک وکیل کیفری باید با مدیریت زمان و تسلط بر روند پرونده  موکل خود را سرعت ببخشد و پیگیری های هدف دار و تهیه اسناد و مدارک مورد نیاز پرونده نسبت به حل و فصل دعاوی کیفری موکلین محترم اقدام نماید .

زمان در پرونده های کیفری خیلی با ارزش تر از آن است که در حال حاضر میتوانیم به آن فکر کنیم . قدرت زمانبندی و برنامه ریزی یک وکیل کیفری با توجه به پرونده هایی که در حال رسیدگی دارد را میتوان معیاری برای ارزش گذاری تبحر و تسلط یک وکیل کیفری خوب برشمرد.

منصف بودن

وظیفه انسانی یک وکیل مخصوصا وکیل دعاوی کیفری ، وی بایستی  با استفاده از  قوه تشخیص خود ، بر درست و بر حق بودن وکالتی که آن را بر عهده میگیرد ، گامی جهت احقاق حق پایمال شده  موکل خود بردارد . وکالت از جمله مشاغلی است که موفقیت در آن با توجه به نوع پرونده ها و انتخاب هایی که یک وکیل کیفری با وجدان انجام میدهد وی را در مسیری خاص و ویژه قرار میدهد که ماحصل این مسیر تجربه ای بالایست در حل و فصل دعاوی کیفری بدست می آید . . وکیل قبل از هرچیزی باید آبروی دو طرف را در نظر داشته باشد و قبل از همه اطمینان حاصل کند که آیا خلافی صورت گرفته است یا نه و در تلاش خود را در جهت احقاق حق نماید نگذارد حق کسی ضایع شود.

مهارت های کلامی

قدرت بیان و کلام شیوای یک وکیل را میتوان از برجسته ترین نکات معیارهای انتخاب دانست . در اینکه نحوه بیان موضوع در دادگاه و بیان دفاعیات از موکلین محترم مطمئنا میتواند بر روی حکم صادره تاثیر گذار باشد . اینکه یک وکیل کیفری بتواند با نحوه بیان همراه با دانش خود تاثیری مثبت بر روند دادگاه بگذارد

وکیل کیفری همچنین نیاز است تا به قوانین پزشکی قانونی تسلط داشته باشد،  با تسلط بر قوانین پزشکی قانونی میتواند به سرعت روند پرونده را حل و فصل نماید .

دانش علمی

از دیگر معیارهای انتخاب یک وکیل کیفری میتوان به سطحی از دانش و به روز بودن اطلاعات و آگاهی به مسائل و قوانین جدید داشته باشد.اشاره کرد .یک وکیل کیفری عموما دارای سطح بالایی از اطلاعات حقوقی و جزایی می باشد .

برای ارتباط با وکیل کیفری تهران با ما تماس بگیرید

برای دریافت مشاوره از وکیل نبوی وکیل پایه یک دادگستری با سابقه ، در انواع دعاوی کیفری  تهران  با شماره 09216982591 تماس حاصل فرمایید .

انواع پرونده های کیفری که درآن نیاز است از مشاوره و یا وکالت یک وکیل کیفری خوب بهره ببرید :

 • ربا خواری
 • بازداشت غیر قانونی
 • شکار غیر مجاز و غیر قانونی
 • قطع اشجار
 • خیانت در امانت
 • کلاهبرداری
 • کلاهبرداری اینترنتی
 • دخالت در مشاغل دولتی بدون داشتن سمت
 • صدور گواهی خلاف واقع
 • نزاع دسته جمعی
 • تظاهر و قدرت نمایی با چاقو
 • تصرف عدوانی
 • تهدید به قتل
 • قتل
 • اعتبار دادن به سند باطل و کلاهبرداری
 • تحصیل مال نامشروع
 • دخالت غیر مجاز در اموال توقیف شده
 • مزاحم تلفنی
 • شهادت دروغ و کذب
 • گرفتن سند به زور و اجبار
 • اختلاس
 • آدم ربایی
 • ضرب و جرح و دیه
 • سرقت مستوجب تعزیر
 • قلم بردن در سند
 • جعل و تزویر
 • سقط جنین
 • ورشکستگی به تقلب
 • گرفتن رشوه
 • تحریق و تخریب عمدی
 • رابطه نامشروع
 • لواط
 • افتراء و تهمت
 • ساختن مهر جعلی و استفاده از آن
 • جرایم بارنامه

 

پرونده های کیفری موکلین محترم با دقت و در کمترین زمان ممکن پیگیری خواهند شد جهت هماهنگب با دفتر مجموعه با شماره 09216982591 تماس حاصل نمایید ..

 

شکایت کیفری چیست؟

زمانی که شخصی مرتکب جرمی شود و طبق قوانین مجازاتی برای آن تعیین شده باشد ،برای فرد شاکی این امکان فراهم است تا با تهیه شکایت نامه کیفری برای شکایت نسبت به شخص مجرم اقدام نماید این شکایت ، شکایت کیفری نام دارد . شما میتوانید شکایت حقوقی را در هر فرمی به دادگاه مربوطه ارائه دهید ولی برای شکایت کیفری، ارائه شکایت نامه در فرم خاص خود ، که در آن میبایست مشخصات فرد شاکی به طور کامل و مشخصات فرد مجرم و جرمی مرتکب آن شده و زمان به وقوع پیوستن جرم و همچنین مکان رخ دادن جرم ، مدارک جرم موجود و اسامی و مشخصات افرادی که در محل شاهد بوده اند بهتر است به صورت کامل بیان گردد.

کسانی که نیاز دارند تا شکایت کیفری اقدام نمایند الزاما  باید از وکیل کیفری استفاده نمایند و همچنین باید این نکته هم در نظر داشته باشند  روند اثبات یک جرم بسیار دشوار تر از حل پرونده های دعاوی حقوقی میباشد و چون در بیشتر موارد دعاوی کیفری موضوع  جان اشخاص و اموال آنها و مهمتر از همه آبروی شخصی در میان است و لذا توصیه میگردد قبل از هر فعالیتی با یک وکیل کیفری خبره ارتباط گرفته و از مشاوره وی در زمینه پرونده خود آگاه شوید .

وکیل نبوی وکیل کیفری در تهران با سابقه دعاوی کیفری میتواند با مشاوره خود شما را یاری نماید .

راه ارتباطی سریع با شماره 09216982591 جهت مشاوره از وکیل نبوی وکیل کیفری پایه یک دادگستری در تهران برای شما امکان پذیر است .

 

 

وظیفه اصلی وکیل کیفری

آماده سازی اسناد مورد نیاز دعوی مهم ترین وظیفه یک وکیل با تجربه و با دانش در دعاوی کیفری است .به این علت که اگر از طرف موکل، وکیل وکالت را بر عهده داشته باشد ، وظیفه وکیل کیفری هماهنگی در تهیه شکوائیه موکل میباشد در حالتی دیگر تهیه و تنظیم دفاعیه نامه در زمان شکایت از موکلین محترم نیز از وظایف وکیل کیفری میباشد.

برای نمونه، جمع آوری مدارک و شواهد قابل استناد و راه گشا در خصوص یک پرونده می تواند سبب کاهش حکم دادگاه برای موکل شود.

پیشنهاد میگردد قبل از تهیه شکوائیه خود از مشاوره ی وکیل نبوی در دفتر تهران  با شماره 09216982591 استفاده نمایید .

 

اهمیت وکیل کیفری

مسائل کیفری از جمله دعاوی کیفری با پیچیدگی خاص می باشند چراکه در اکثر دعاوی کیفری عموما زندگی یک فرد در خطر می باشد پس با داشتن یک وکیل کیفری خوب قبل از شروع دعاوی روند پیش روی خود را بررسی و با مسائل و موارد قانونی خاص موجود در پرونده آَشنا گردید تا ضمن تسریع در پیگیری توسط وکیل کیفری نسبت به حل و فصل آن اقدام نماید .

لازم به ذکر است که هر پرونده کیفری تنها و فقط برای یک مرتبه توسط دستگاه های قضایی مورد رسیدگی و بررسی قرار خواهند گرفت و پس از صدور حکم توسط دادگاه ، امکان طرح دادخواست دوباره برای شخص وجود ندارد .

اگر در یک پرونده کیفری طرح دادخواست را با اشتباه مطرح و ارائه دهیم و یا به هر دلیل منتج به باختن در دادگاه شود امکان جبران آن نخواهد بود . از این رو تهیه و تنظیم اسناد و جمع آوری مدارک نقش مهمی در حل و فصل دعاوی کیفری ایفا میکنند .

ما حتما به شما پیشنهاد میکنیم قبل از هر اقدامی نسبت به پرونده های کیفری خود با یک وکیل کارشناس در زمینه کیفری که تجربه و آگاهی کامل نسبت به از این قبیل پرونده ها دارد تماس بگیرید

 

مشاوره و وکالت وکیل نبوی از شما در انواع دعاوی کیفری  کافیست با شماره 09216982591 تماس حاصل نمایید ..

 

مزیت های گرفتن وکیل برای شکایات کیفری

توصیه وکیل نبوی وکیل کیفری پایه یک دادگستری در تهران در مواجه با پرونده های کلاهبرداری این است که قبل از طرح شکایت کیفری حتما از مشاوره ایشان استفاده نمایید زیرا اثبات ارکان این جرم بر عهده شاکی است و نوع تنظیم ش.واییه میتواند تاثیر به سزایی در بدست آوردن حقوق از دست رفته گردد و در نقطه مقابل عدم اطلاع شاکی از نحوه تهیه و تنظیم شکواییه می تواند موجب تضییع حق از دست رفته ی وی گردد .
دارا بودن اطلاعات کامل نسبت به دادگاه و قوانین از خصوصیات بارز یه وکیل کیفری خوب می باشد ،داشتن یک وکیل کیفری در دادگاه امری اجتناب ناپذیر می باشد و تاثیر یک وکیل کیفری خوب زمانی به اثبات میرسد که حکم موکل در بهترین وضعیت ممکن صادر شود.

 

در پرونده های کیفری باید چند نکته را در نظر داشت:

 • مدیریت زمانبندی و تهیه و تنظیم طرح شکایت.
 • تهیه و تنظیم اظهار نامه و دفاعیه
 • جلوگیری از به وجود آمدن مشکلات سهوی
 • با توجه به اینکه یک وکیل کیفری با دفاع از حقوق موکلش در جهت اثبات حق بر بیاید لذا از تمامی لحظات در اختیار خود استفاده نموده تا با کلامی همراه با دانش و به موقع از حق موکلین محترم دفاع نموده و این را میداند که سکوت به معنای قبول اتهامات است ، از همین رو یک وکیل کیفری حرفه ای هیچگاه از تلاش برای رسیدن حق واقعی موکلین عقب نمینشیند و با تلاش مضاعف نسبت به حل و فصل پرونده اقدام مینماید .

در تنظیم شکواییه نکات خاص و مهمی نهفته است . قبل از تنظیم با وکیل نبوی از وکلای پایه یک دادگستری تهران، ، مسیر رسیدن به هدف را کوتاه نمایید .

برای تهیه و تنظیم اظهار نامه و دفاعیه جهت مشاوره و وکالت وکیل نبوی با شماره 09216982591 تماس حاصل نمایید .

وکیل نبوی از وکلای پایه یک دادگستری تهران، به شما کمک می کند تا با حضور یک وکیل کیفری با تجربه، بتوانید در کمترین زمان به حل و فصل دعاوی کیفری خود بپردازید.

 

 

مشاوره رایگان وکیل کیفری

وکیل نبوی ، این امکان را برای شما فراهم کرده است که بتوانید بدون پرداخت هزینه مشاوره دریافت کنید. به این منظور کافیست تا از طریق یکی از روش های ارتباطی سایت، سوال خود را با مجموعه مطرح نمایید.

شما می توانید از طریق پشتیبانی سایت و یا شماره واتساپ با وکیل نبوی ، ارتباط برقرار کنید.

 

تماس با وکیل کیفری

مشاوره و وکالت وکیل نبوی از شما در انواع دعاوی کیفری  تهران در کمترین زمان ممکن با شماره 09216982591 تماس حاصل نمایید ..

گاهی اوقات، نیازی به قرارداد با یک وکیل کیفری  ندارید و تنها برای دریافت پاسخ برخی سوالات نیاز به مشاوره دارید. در چنین مواردی، نیازی به پرداخت حق وکیل کیفری  ندارید و در واقع، حق الوکاله وکیل کیفری  پرداخت نخواهید کرد و تنها حق مشاوره از شما اخذ خواهد شد.

پس از تماس با وکیل کیفری حرفه ای مجرب، در صورتی که به مشکلی برخورده باشید، می توانید راهنمایی لازم را دریافت نمایید.

 

وکیل انلاین کیفری رایگان

وکیل نبوی، امکان دریافت مشاوره آنلاین رایگان با وکیل کیفری  را برای شما فراهم کرده است. می توانید به صورت آنلاین به یکی از وکلای مجموعه پیام داده و پرسش خود را مطرح نمایید تا در اسرع وقت به آن پاسخ داده شود.

 

هزینه وکیل کیفری

هزینه وکیل کیفری با توجه به دعاوی کیفری و اموری که موکلین محترم با آنها روبرو هستند دارای تفاوت است و یک نرخ ثابت به عنوان حقوق وکیل کیفری  تعیین نشده است که این امر با توافق بین شما و وکیل کیفری  در ابتدای کار مشخص میگردد که مودی چه هزینه ای را  باید به وکیل کیفری  خود پرداخت نماید .

وکیل نبوی از مجرب ترین وکلای دادگستری در رفع مسائل کیفری  موکلین محترم ، به شما کمک می کند تا با مناسب ترین هزینه ممکن، پرونده کیفری  خود را حل و فصل نمایید.

سوالات متداول
برخی از وکلا به طور تخصصی در امور کیفری فعالیت می کنند این وکلا چون به طور ویژه بر روی امور کیفری متمرکز می شوند معمولاً با دادرسی های کیفری آشنایی بیشتری دارند و از حقوق متهم و شاکی آگاهی کاملی دارند
وکیل دادگستری دارای صلاحیت برای وکالت در کلیه دعاوی می باشد لذا از آنجا که دعاوی کیفری نیازمند تخصص و تسلط بر فنون دفاع در امور کیفری می باشد  پیشنهاد می گردد در دعاوی کیفری از وکیل متخصص در امور کیفری استفاده نمایید زیراکه وکیل کیفری کار  در اینگونه دعاوی می تواند موفق تر عمل کند.

وکالت در امور حقوقی و کیفری با یکدیگر تفاوت هایی دارد. این تفاوت و تمایزاز لحاظ اصل قوانین و همچنین از لحاظ آیین دادرسی بین امور حقوقی و کیفری وجود دارد. در امور کیفری و جزایی و در مرحله تحقیقات مقدماتی مرجعی به نام دادسرا وجود دارد که وکیل کیفری به آن مراجعه و امور را پیگیری خواهد کرد اما در امور حقوقی، دادسرا و نیز تحقیقات مقدماتی وجود ندارد.

5/5 - (5 امتیاز)
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
مطالب مرتبط