وکیل سید احمد نبوی دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرمشناسی بوده و به صورت تخصصی تجربه وکالت در بسیاری از پرونده های کیفری از جمله جعل، کلاهبرداری ، سرقت، ضرب و جرح ، فروش مال غیر ، تخریب و … را داشته و آمده به ارائه خدمات در پرونده های کیفری میباشد

حقوق کیفری
مقالات و مطالب مرتبط با این حوزه تخصصی

مزیت های گرفتن وکیل برای شکایات کیفری

توصیه وکیل نبوی وکیل کیفری پایه یک دادگستری در تهران در مواجه با پرونده های کلاهبرداری این است که قبل از طرح شکایت کیفری حتما از مشاوره ایشان استفاده نمایید زیرا اثبات ارکان این جرم بر عهده شاکی است و نوع تنظیم ش.واییه میتواند تاثیر به سزایی در بدست آوردن حقوق از دست رفته گردد و در نقطه مقابل عدم اطلاع شاکی از نحوه تهیه و تنظیم شکواییه می تواند موجب تضییع حق از دست رفته ی وی گردد .
دارا بودن اطلاعات کامل نسبت به دادگاه و قوانین از خصوصیات بارز یه وکیل کیفری خوب می باشد ،داشتن یک وکیل کیفری در دادگاه امری اجتناب ناپذیر می باشد و تاثیر یک وکیل کیفری خوب زمانی به اثبات میرسد که حکم موکل در بهترین وضعیت ممکن صادر شود.

 

در پرونده های کیفری باید چند نکته را در نظر داشت:

  • مدیریت زمانبندی و تهیه و تنظیم طرح شکایت.
  • تهیه و تنظیم اظهار نامه و دفاعیه
  • جلوگیری از به وجود آمدن مشکلات سهوی
  • با توجه به اینکه یک وکیل کیفری با دفاع از حقوق موکلش در جهت اثبات حق بر بیاید لذا از تمامی لحظات در اختیار خود استفاده نموده تا با کلامی همراه با دانش و به موقع از حق موکلین محترم دفاع نموده و این را میداند که سکوت به معنای قبول اتهامات است ، از همین رو یک وکیل کیفری حرفه ای هیچگاه از تلاش برای رسیدن حق واقعی موکلین عقب نمینشیند و با تلاش مضاعف نسبت به حل و فصل پرونده اقدام مینماید .

در تنظیم شکواییه نکات خاص و مهمی نهفته است . قبل از تنظیم با وکیل نبوی از وکلای پایه یک دادگستری تهران، ، مسیر رسیدن به هدف را کوتاه نمایید .

برای تهیه و تنظیم اظهار نامه و دفاعیه جهت مشاوره و وکالت وکیل نبوی با شماره 09216982591 تماس حاصل نمایید .

وکیل نبوی از وکلای پایه یک دادگستری تهران، به شما کمک می کند تا با حضور یک وکیل کیفری با تجربه، بتوانید در کمترین زمان به حل و فصل دعاوی کیفری خود بپردازید.