وکیل قراردادها در تهران

وکیل قراردادها در تهران

حقوق قراردادها
بدون دیدگاه

یکی از تخصصی ترین امور حقوقی ، دانش و تجربه در نگارش انواع قراردادها، توافق نامه ها و پیمان ها ، خدمات حقوقی می باشد. امروزه تهیه و تنظیم انواع قراردادها به دلیل گسترش روابط تجاری و بین المللی ، به امری پیچیده و تخصصی تبدیل گشته که نیاز است به آن نگاه دقیق تر وحرفه ای تر داشت .حال شما میتوانید با بهره مندی از یک وکیل پایه یک دادگستری که تجربه کافی در زمینه تنظیم تخصصی قرارداد ها را دارا باشد، از مشکلات و خسارت احتمالی پیشرو جلوگیری نمایید .ذکر این نکته که لزوما داشتن سابقه طولانی یک وکیل پایه یک دادگستری وی قادر به نگارش حرفه ای متن یک قرارداد نیز باشد ، نیست ، و این دانش خود به تنهایی یکی از خصوصیات برجسته یک وکیل قرارداد حرفه ای و با تجربه در این زمینه تخصصی می باشد.

بسیاری از دعاوی مطروحه در دادگستری ها راجع به دعاوی مربوط به قرارداد است. زمانی که طرفین قرارداد به هر دلیلی دچار اختلاف می شوند بهتر است به وکیل قرارداد در تهران مراجعه نمایند تا باصرف هزینه کمتر و عدم اتلاف زمان ، به صلح و سازش برسند. البته امکان دارد اختلاف تا حدی باشد که هریک از طرفین قرارداد به وکیل قرارداد در تهران مراجعه کنند تا وکیل دادگستری از حقوق آن ها در محاکم دفاع کند.

در راستای آشنایی و افزایش آگاهی شما عزیزان سرپرست دپارتمان قراردادها در مجموعه ویدئو هایی به توضیح نکات چالش برانگیزی می پردازد که لازم است قبل از امضا قرارداد به آن ها توجه شود. همچنین از دیگر خدماتی که دپارتمان قراردادها کوشش دارد به بهترین نحو آن را به شما عزیزان ارائه دهد ، معرفی و توضیح انواع قرارداها می باشد. علاوه بر آن آشنایی با شرایط صحت هر قراردادی ، آشنایی با آثار هر عقدی ، آشنایی با شروط ضمن عقد ، توضیح انحلال قرارداد آشنایی با ابطال قرارداد و … در اولویت ما قرار دارد.

وکیل نبوی وکیل پایه یک دادگستری با دانش و تجربه در زمینه نگارش و تنظیم متون انواع قرارداد های تجاری آماره ارائه خدمات تهیه و تنظیم انواع قرارداد های موکلین محترم می باشد . دریافت مشاوره در زمینه تهیه و تنظیم قرارداد تجاری با شماره 09216982591 تماس حاصل نمایید .

یک وکیل قرارداد پایه یک دادگستری با مشاوره در تهیه و تنظیم پیش نویس قرارداد و بررسی و بازبینی قراردادهای تنظیم شده پیش از امضای توسط موکلین محترم ، و همچنین، نظارت بر اجرای درست نص قرارداد مهمترین وظیفه خود را در قبال موکلین محترم به اجرا در می آورد. در ادامه یک وکیل قرارداد با تجربه و با دانش در مشاوره قراردادی، در صورت ایجاد مشکلات بین طرفین قرارداد ، نسبت به تحلیل صحیح از متون مندرج در قرارداد و ارائه راه کار های منطقی و راهبردی از ایجاد خسارت به موکلین محترم جلوگیری نماید.

در بعضی موارد ممکن است طرفین قرارداد خواستار اصلاحات یا اضافه نمودن بند هایی به آن میباشند . وکیل قرارداد با دانش و تحلیل درست از خواسته طرفین میبایستی نسبت به مشاوره و تشریح موضوع مورد نظر طرفین و الزام یا عدم لزوم قرار دادن آن در قرارداد ، طرفین را نسبت به چارچاچوب قوانین و الزامات مهمی که باید در نظر داشته باشند آگاه نماید و حاصل نتایج را به صورت مدون همانگونه که خواسته ها و نیاز های مد نظر طرفین قرارداد را تامین نماید به تهیه و تنظیم قرارداد بپردازد .

وکیل نبوی وکیل قراردادها در تهران همراه شما در تهیه و تنظیم انواع قرارداد های تجاری شما در کمترین زمان خواهد بود .

 

وکالت دعاوی مربوط به قراردادها

با توسعه تجارت در میان مردم و با توجه به شیوه نوین دنیای امروز برای انجام معاملات و به تبع آن الزام به وجود توافقی مکتوب بین طرفین معامله ، نیاز به استفاده از دانش و تجربه یک وکیل قرارداد کاملا احساس میگردد . از این رو بسیاری از کسانی که در امور خود با مسائل و مشکلات مربوط به انعقاد قرارداد روبرو شده اند پس از آن حضور یک وکیل مجرب پیش از امضای قرارداد را امری منطقی میدانند . بسیار مشاهده گردیده است که با وجود تنظیم یک قرارداد، به دلایلی مانند بوجود آمدن مشکلاتی از قبیل بدقولی طرفین یا ایجاد شرایط سخت برای هر یک از طرفین قرارداد و یا مشکلات برآمده از متن قرارداد، طرفین برای رسیدن به حقوق قانونی خود به دادگاه ها و مراجع قضایی مراجعه مینمایند . در اینجا طرفین قرارداد میبایستی از مشاوره حقوقی یک وکیل دعاوی قراردادی بهره ببرند تا در دعوی خود از شرایطی که در آن قراردارند آگاه گردند و در ادامه با ارائه راه کاری مناسب با شرایط موجود نسبت به حل و فصل دعوی قراردادی موکلین محترم اقدام گردد.
دعاوی قراردادی مهمی که موکلین محترم در امور قراردادی خود با آن روبرو میگردند و در حل و فصل آنها  استفاده از مشاوره یک وکیل قراردادی با دانش و باتجربه در این زمینه تخصصی پیشنهاد میگردد .

  • وکالت در طرح و یا دفاع از دعوا در کلیه دعاوی مربوط به اختلافات قرارداد
  • ابطال قرارداد
  • فسخ قرارداد
  • خسارات قراردادی
  • دادخواست ابطال معامله و استرداد ثمن
  • اثبات شراکت بدون قرارداد
  • الزام به انجام تعهد
  • دادخواست فسخ معامله

برای دریافت مشاوره تخصصی در امور قراردادی خود از وکیل نبوی با شماره 09216982591 تماس حاصل نمایید .

 

تهیه و تنظیم دادخواست و لایحه دعاوی قراردادها

از امور مهم یه دعوی قراردادی تهیه و تنظیم یک دادخواست حقوقی می باشد . دادخواست، نوشته ای است که در آن و با رعایت چارچوب نگارش و قوانین حقوقی و شرایطی که مفاد مندرج در قرارداد برای موکل محترم ایجاد گردانده است و موضوع مورد بحث و اختلاف نظر بین طرفین قرارداد را به صورت خلاصه‌ به اطلاع قاضی پرونده رسانده می‌شود. تهیه و تنظیم دادخواست یک تخصص خاص در مسائل حقوقی می باشد و بایستی حتما توسط یک وکیل قرارداد که پیشنهاد میگردد با تجربه و کارایی مفید در این زمینه باشد انجام شود.

لایحه نیز متنی حقوقی است که در تکمیل مفاد دادخواست تنظیم میگردد. در تنظیم لایحه نیز به مانند دادخواست باید چارچوب نگارش و قوانین حقوقی رعایت گردد

این نکته مد نظر موکلین محترم باشد که هر کلمه و جمله ای که در بند های قرارداد ذکر میگردد طرفین قرارداد ملزم به رعایت آن میگردند و در صورت عدم رعایت مفاد قرارداد میتواند ایجاد مشکل نماید و مشاوره تخصصی از یک وکیل قرارداد این اطمینان را به طرفین قرارداد میدهد تا با آگاهی از قوانین از ایجاد خسارات جلوگیری نمایند .

قبل از تنظیم دادخواست و لایحه دعاوی قرارداد  با مشاوره از وکیل نبوی وکیل پایه یک دادگستری تهران، از شرایط خود در روند رسیدگی آگاهی یافته و سپس نسبت به اتخاذ تصمیمات درست اقدام نمایید .

دفتر تهران وکیل نبوی جهت مشاوره حضوری با هماهنگی جهت تسهیل مراجعات موکلین محترم آماده خدمت رسانی تمام وقت به موکلین محترم میباشد . جهت ارتباط با شماره 09216982591 تماس حاصل نمایید .

 

داوری در اختلافات مربوط به قراردادها

در بسیاری از قرارداد ها به خصوص قراردادهای تجاری ، طرفین مایل به مراجعه به مراجع قضایی برای رفع مشکلات بوجود آمده در اجرای مفاد قرارداد نمیباشند و حل و فصل اختلافات قراردادی را به داوری یک وکیل متخصص میسپارند .این نگاهی متفکرانه از سوی شماست زیرا که برای  حل و فصل اختلاف خود با طرف قرارداد، شرط داوری یک وکیل متخصص قرارداد را نمایید و اختلاف ایجاد شده خود را به داوری یک وکیل قراردادها به عنوان داور مرضی‌الطرفین خود ارجاع بدهید .

شک نداشته باشید که این راه موثری خواهد بود و شمارا از پرداخت هزینه ها و جلوگیری از خسارات احتمالی  و از جنبه روجی روانی نیز دارای تنش و آزار بسیار کمتری نیزخواهد بود.

لازم است این نکته مد نظر باشد که برای داوری قرارداد، یک فرد عادی غیر حقوقی انتخاب نگردد و دانش و تجربه وکیل قرارداد در این زمینه از مهمترین معیار های انتخاب وی باشد . برای نگارش حقوقی متن رای داوری، از وکیل امور قراردادها در تنظیم پیش نویس رای داوری استفاده نمایید.

 

مشاوره حقوقی در تنظیم و امضا قرارداد

با مشاوره از یک وکیل قرارداد قبل از تنظیم پیش نویس قرارداد و بهره جستن از دانش و تجربه یک وکیل قرارداد میتوانید با خیال آسوده مفاد مورد نظر را گنجانده و به این شکل دیگر لازم نیست نگران تبعات قانونی آن باشید و اطمینان از مندرجات قرارداد نسبت به الزاماتی که برای موکل ایجاد مینماید آگاهی یافته و نسبت به قبول آنها اقدام نماید . برای امضای قراردادی که پیش روی شما می باشد پیشنهاد این است که حتما از یک وکیل قرارداد مشاوره دریافت نمایید.
در این باره شما میتوانید با مشاوره از وکیل متخصص تنظیم قراردادها، نسبت به شرایط حاکم بر قرارداد آگاهی یابید و نسبت به مسئولیت های قراردادی خود که نیاز پاسخگویی دارد اطلاع یابید . اگر بخواهیم از موارد مهم در حین انعقاد قراردادها که نیاز است موکلین محترم از  مشاوره حقوقی در تهیه و تنظیم و امضای آن قرارداد بهره ببرند ، چند موردی را ذکر مینماییم .
• مشاوره حقوقی جهت راهکارهای قانونی انعقاد یا فسخ قرارداد
• مشاوره حقوقی جهت راهکارهای قانونی تامین نقطه نظرات طرفین معامله
• مشاوره حقوقی در زمینه نحوه تنظیم قرارداد و متمم‌ ها و الحاقیه‌ های قرارداد
• مشاوره حقوقی در زمینه تفسیر حقوقی قرارداد
• مشاوره تجاری علی‌الاخص در قراردادهای بین‌ المللی

 

وکیل قرارداد بین المللی

یک وکیل قرارداد برجسته می بایستی دانش و توانایی مدیریت امور در خصوص مشاوره تجارت بین المللی را دارا باشد زیرا در بسیاری از اموری که مربوط به قرارداد های تجاری میگردد نیاز به دانش و تجربه یک وکیل قرارداد بین المللی خواهد بود تا با تسلط کافی بر قوانین حقوقی بین المللی و تحلیل منطقی و تطبیق آن با قوانین داخلی حاکم در موضوع مورد نظر  و ارزیابی درست از شرایط موکلین محترم با ارائه راه کار های مناسب نسبت به حل و فصل دعوی قرارداد بین المللی موکلین محترم اقدام نماید .

با توجه به الزامات قانونمندی که در تنظیم یک قرارداد یا معاهده بین المللی ایجاب مینماید تا این امر مهم را به وسیله وکیل مجرب در زمینه امور قراردادهای بین المللی یک ضرورت غیر قابل انکار شناخته خواهد شد. از مهمترین و اساسی ترین موضوع در هنگام تهیه و تنظیم یک قرارداد تجاری بین المللی، شناخت و پیش بینی تمامی زوایای روابط طرفین در قرارداد خواهد بود همچنین می بایستی برای شرایط متفاوت یک رابطه تجاری بین‌المللی، تدابیری جهت ضمانت اجرا و مفاد لازم حقوقی و شرایط قوانین بین‌المللی از پیش در نظر گرفته شود تا بعد از امضای قرارداد و در حین اجرای آن در صورت عدم رعایت مفاد قرارداد موکلین محترم بتواند از حقوق خود دفاع کنند و حقی از آنان تضییع نگردد .

نقش یک وکیل قرارداد بین المللی در انعقاد قرارداد تجاری بین المللی بسیار ویژه میباشد زیرا در خیلی از موارد عدم شناخت با چارچوب قانونی یک قرارداد و عدم دریافت مشاوره با وکیل قرارداد خسارات جبران ‌ناپذیری را برای اشخاص به همراه داشته و در ادامه روند رسیدگی برای احقاق حقوق از دست رفته خود باید سال‌ها با صرف هزینه ها در دادگاه‌های حقوقی با طرف مقابل مجادله نمایند .

موکلین محترم میتوانند با مشاوره از وکیل متخصص قرارداد جهت تهیه و تنظیم قرارداد طی یک جلسه مشاوره و بیان خواسته های مورد نظر خود ،با سپردن این وظیفه به وکیل قرارداد که با تجربه و دانش خود،  بند های مورد نیاز موکلین مورد نظر را با رعایت چارچوب نگارش در قالب یک قرارداد قانونی تهیه و تنظیم نماید .

نکته ای که بسیار حائز اهمیت میباشد این است که در متن قرارداد همه تضمین‌های لازم در مورد اجرای مفاد قرارداد گنجانده خواهد شد. و هرگونه اشتباهی در استفاده و بکار گیری کلمات هم می تواند تبعات جبران ناپذری را در محاکم بین المللی به همراه داشته باشد. بسیار مشاده گردیده است که اشخاص در قراردادهای بین‌المللی خود مرتکب اشتباه می‌شوند. از بارز ترین این اشتباهات، عدم توجه با استفاده از بند های پیشگیرانه در قراردادهای بین‌المللی می باشد. لازم به ذکر است در صورت بروز اختلاف بین طرفین،  ارجاع دعوی قراردای بین المللی به داوری بین المللی خواهد بود و این بدین معناست که مولکین محترم در فرآیندی هزینه بر و طولانی قرار خواند گرفت .

وکیل نبوی از وکلای پایه یک دادگستری تهران، جهت مشاوره حقوقی در زمینه قرارداد های بین المللی با شماره تماس حاصل نمایید

وکیل قرارداد با استفاده از دانش و تجربه کاری خود با اتخاذ شروط متناسب در قرارداد، باید احتمال نقض قرارداد بوسیله طرف مقابل را کاهش دهد یک وکیل قرارداد بین المللی با تجربه با پیش بینی شرایط مندرج در قرارداد نسبت به اتخاذ بند هایی جهت پیشگیری از ایجاد مسائل و نقض حقوق موکلین محترم ، قراردادی با شرایط ایده آل تهیه و تنظیم نماید برای مثال در صورت تخلف طرف مقابل جریمه‌های قابل ملاحظه ای را در متن قراردداد در نظر بگیرد.

قابل ذکر است که در دنیای امروز برای اطمینان از اجرای به موقع و بند به بند قرارداد ها در قالب قوانین بین المللی مکانیزم‌هایی در قراردادها مانند LC یا ضمانت‌نامه بانکی وجود دارد تا ضمانت اجرایی قرارداد را تایید نماید . به واسطه این اعتبار این اسناد می‌توان با خیالی آسوده نسبت به امنیت قراردادها داشت و با دریافت آنها با توجه به شروط مندرج در قرارداد نسبت به اجرای تعهدات طرف مقابل اطمینان حاصل نمود . البته این مکانیزم‌ها از تعهد وکیل قراردادهای بین‌المللی نسبت به انجام وظایف خود نخواهد کاست و حتی نقش یک وکیل قرارداد در اینجا پر رنگ تر نیز خواهد بود تا با در نظر گرفتن شرایط قرارداد و ایجاد شروط منطقی و قابل پذیرش روند امضای قرارداد بین طرفین را تسهیل نماید . وکیل قرارداد بین‌المللی باید به زبان بین المللی انگلیسی تسلط داشته باشد و نسبت به موضوعاتی از قبیل دانش حقوقی در امور قراردادها، تسلط به قوانین و قواعد تجارت بین الملل، مسائل حقوق شرکت ها و اقامه دعوای بین المللی تجاری نیز با دانش و تجربه خود جهت ارائه خدمات و مشاوره حقوقی به موکلین محترم ، ایشان را در حل و فصل موارد حقوقی قرارداد ها و دعاوی مربوط به قرارداد های بین المللی یاری نماید . با توجه به گستردگی روابط و الزام به تسلط یک وکیل قرارداد های بین المللی در امور دعاوی حقوقی بسیاری از وکلای حقوق تجاری بین الملل، تنها در زمینه‌ی روابط تجاری بین دو کشور اقدام به فعالیت مینمایند.
وکیل قرارداد بین‌المللی، ضمن حضور در جلسات و مذاکرات تهیه پیش نویس قرارداد بایستی با بهره‌گیری از اصول اولیه و اساسی مذاکره و شیوه بیان و ارائه راه کار های مدبرانه ، قرارداد را به گونه ای برای طرفین قابل پذیرش باشد تنظیم نماید. یک وکیل قرارداد مجرب با دیدگاه برد-برد برای طرفین قرارداد را در نظر خواهد داشت تا اطمینان را در طرفین قرارداد ایجاد نماید .این خصوصیت خاص یک وکیل قرارداد را در بین موکلین از جایگاهی با اعتبار بالا برخوردار مینماید .همچنین رعایت این نکته که از اصول اساسی در روابط عمومی، مارکتینگ و پرسونال برندینگ میباشد که از یک وکیل قرارداد پایه یک دادگستری با تجربه این انتظار خواهد بود تا نسبت به آن‌ آگاه باشد.
یکی از تکنیک هایی که یک وکیل با تجربه از آن میتواند بهره ببرد و حس اعتماد طرف خارجی معامله را بدست آورد این است که می‌توان مذاکرات را با زبان مادری طرف مقابل انجام داد یک وکیل قرارداد تجاری، باید با چارچوب‌ها و قوانین موضوع قراردادهای بین المللی آشنایی کامل داشته باشد و با در نظر گرفتن آنها نسبت به تنظیم متن قرارداد اقدام نماید.

 

هزینه تنظیم قرارداد توسط وکیل قرارداد

برای محاسبه هزینه تنظیم یک قرارداد توسط وکیل با توجه به انواع قراردادها، موارد ذکر شده در قرارداد ، شرایط حقیقی و حقوقی طرفین برای عقد قرارداد و اینکه آیا وکالت از یکی از طرفین خواهد بود یا وکیل برای هر دو طرف قرارداد وکالت را به عهده گیرد بستگی خواهد داشت .

اهمیت تنظیم قرارداد در کارهای حقوقیدر ابتدا وجود قراری بین دو طرف را اثبات مینماید . که با توجه به متن قرارداد دو طرف به انجام تهعدات خود ملزم مینماید همچنین با انعقاد یک قرارداد حرفه ای ، بعد از امضای آن ، طرفین قرارداد  مورد حمایت قانون قرار خواهند گرفت که در صورت عدم وجود قرارداد امضا شده بین طرفین قانون هیچگونه حمایتی از طرفین نمیتوتند داشته باشد و موجب تضییع حقوق هریک از طرفین خواهد گردید .

همچنین در صورت عدم اجرای تعهدات توسط هر یک از طرفین قرارداد ، طرف دیگر میتواند بر اساس ضمانت اجرایی تعیین شده در متن قرارداد درخواست خسارت نماید .

 

مشاوره رایگان وکیل قرارداد ها 

وکیل نبوی ، این امکان را برای شما فراهم کرده است که بتوانید بدون پرداخت هزینه مشاوره دریافت کنید. به این منظور کافیست تا از طریق یکی از روش های ارتباطی سایت، سوال خود را با مجموعه مطرح نمایید.

شما می توانید از طریق پشتیبانی سایت و یا شماره واتساپ با وکیل نبوی ، ارتباط برقرار کنید.

 

شماره وکیل قراردادها در تهران

مشاوره و وکالت وکیل نبوی از شما در انواع دعاوی قرارداد ها در تهران در کمترین زمان ممکن با شماره 09216982591 تماس حاصل نمایید,

گاهی اوقات، نیازی به قرارداد با یک وکیل قرارداد ندارید و تنها برای دریافت پاسخ برخی سوالات نیاز به مشاوره دارید. در چنین مواردی، نیازی به پرداخت حق وکیل قرارداد ندارید و در واقع، حق الوکاله وکیل قرارداد پرداخت نخواهید کرد و تنها حق مشاوره از شما اخذ خواهد شد.

 

وکیل انلاین قراردادها

وکیل نبوی، امکان دریافت مشاوره آنلاین رایگان با وکیل قراردادها را برای شما فراهم کرده است. می توانید به صورت آنلاین به یکی از وکلای مجموعه پیام داده و پرسش خود را مطرح نمایید تا در اسرع وقت به آن پاسخ داده شود.

سوالات متداول
به وکیل پایه یک دادگستری که با تجربه کار تهیه و تنظیم قرارداد های تجاری و بین المللی میباشد وکیل قرارداد گفته می شود

وظیفه وکیل قرارداد تهیه و تنظیم انواع قرارداد های تجاری و بین المللی با توجه به شرایط طرفین و رسیدگی به امور انعقاد و امضای آن میباشد

وکیل قرارداد بین المللی وکیلی می باشد که با آگاهی از چارچوب ها و قوانین بین المللی برای انعقاد قرارداد های تجاری نسبت به تنظیم قرارداد بین المللی اقدام مینماید

لطفا امتیاز دهید
, , , , , , , , , , , , ,
مطالب مرتبط