با توجه به اعلام مقامات رسمی اداره ثبت و قوه قضاییه بخش اعظمی از دعوای جاری در سیستم قضایی را دعاوی ملکی تشکیل میدهد که در بسیاری از این دعاوی حتی یک مشاوره با متخصص امر میتواند باعث پیروزی در دعوای طرح شده شود. با توجه به پیچیدگی دعاوی ملکی وکیل نبوی میتواند در مسیر دعوای ملکی شما همراه شما باشد

حقوق ملکی
مقالات و مطالب مرتبط با این حوزه تخصصی

دعاوی ملکی از جمله دعاوی بسیار مهم در حوزه حقوق املاک را به اصلاح دعاوی ملکی گویند و وکالت این پرونده به وکیل ملکی سپرده میشود که در تسلط به قوانین مربوط به دعاوی ملکی توانسته باشد سابقه خوبی در زمینه حل فصل اینگونه دعاوی بدست آورده باشد . ما با معرفی وکیل نبوی وکیل پایه یک دادگستری با سابقه و تجربه در حل و فصل دعاوی ملکی شما را یاری میکنیم تا نسبت به حل و فصل دعاوی ملکی خود اقدام نمایید .

پرونده های ملکی را جز پیچیده ترین مسائل مطرح شده میدانند زیرا در این نوع پرونده ها شما با قوانین و مقررات گوناگونی که در شرایط متفاوت بر املاک و مستغلات حاکم است و برای بسیاری از موکلین محترم پوشیده است وهمچنین با مشاهده تجاربی که موکلین محترم بدون استفاده از وکیل متخصص در دعاوی ملکی نسبت به طرح دعوا در محاکم دادگستری اقدام مینمایند داشته ایم که در انتها با نتایج نامطلوب برای آنان ختم می شود ، وکیل نبوی به عنوان وکیل متخصص امور ثبتی و ملکی آماده ارائه خدمات به متقاضیان اختلافات و دعاوی ملکی می باشد.

از مهمترین وظایف یک وکیل ملکی اقدام به موقع روند رسیدگی به پرونده های ملکی خواهد بود . به این دلیل که در دعاوی و مسائل ملکی زمان انجام اقدامات قانونی از اهمیت بسیاریبرخوردار است و چنانچه در زمان درست اقدامات لازم انجام نگردد ممکن است که نتایج زیان بار و غیرقابل جبرانی بر شخص به بار آورد پس وکیل لکی با تجربه ی خود در برنامه ریزی و زمانبندی اجرای امور نسبت به اجرای آن اقدامات لازم را صورت داده تا موکلین محترم متحمل ضرر و زیان نگردند .
همچنین وکیل ملکی با تسلط بر روش های تحقیقاتی تمامی اطلاعات لازم ملکی را کسب و مدارک مرتبط با موضوع دعوی را جمع آوری نماید . زیرا در دعاوی ملکی مدارک و اطلاعات از اهمیت بسیاری برخوردار است در روند رسیدگی تاثیر گذار خواهد بود . وکلای دادگستری همگی توانایی این را دارند تا در تمامی دعاوی اعم از خانواده ، کیفری و حقوقی به وکالت بپردازند . اما موضوعات ملکی اضافه بر دانش حقوقی وکیل ، نیازمند تجربه بالای انجام امور ملکی میباشد . از دیگر وظایف وکیل ملکی در مقابله با مسائل و مشکلات در روند رسیگی دعاوی ملکی این سات که با صبوری و دقت بسیار بالا در تحلیل شرایط دعوی نسبت به ارائه راهکار های متناسب با شرایط پرونده تصمیمات درست را اتخاذ نماید تا در نهایت نتیجه مطلوب حاصل آید .

وکیل نبوی وکیل ملکی پایه یک دادگستری در شهر تهران آماده ارائه خدمات وکیل ملکی به شما موکلین محترم در تمامی ضمینه های دعاوی ملکی می باشد . برای مشاوره با شماره 09216982591 تماس حاصل نمایید .